2003 yılında kurulan firmamız; zaman içerisinde, gelişen sektör ve müşteri ihtiyaçlarını optimal şartlarda karşılamak amacıyla öncelikle taahhüt firmaları başta olmak üzere İnşaat – Mekanik ve her türlü İklimlendirme sektöründeki tüm firmalara kaliteli hizmet verebilmek amacıyla kurulmuştur. Yeni bir kuruluş olduğundan dolayı bir çok alanda kendini ispatlamış ve müşteri beklentilerinin seçilmiş uzman kadrosu ve iş birikimiyle firmamız yolunda hızla ilerlemektedir. 

          Firma Sanayi  (iklimlendirme) sektöründe üretim yapmaktadır. Firmanın üretim faaliyetleri kendi bünyesinde yapılmaktadır. Aynı zamanda müşteriden gelen teknik resim ve spektlere göre de üretim yapılabilmektedir.

       Firma satış sonrası; montaj ve servis hizmeti vermekte de olup, müşteri şikâyetleri etkin olarak ele alınarak değerlendirilmektedir. Bu itibarla standardın kapsam dışı bırakılmış maddesi bulunmadığı gibi tamamen müşteri odaklı bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturulmuştur.

            Çağımızda çok hızlı bir şekilde yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişimin dünyamızı globalleştirip, rekabeti giderek yoğunlaştırdığı bir ortamda kaliteli ürün ve müşteri istek odaklı hizmete yönelik üretim tek başına yeterli değildir. Kalitenin yanında maliyet ve hız da büyük önem kazanmıştır. Firmamızı bahsedilen bu kaliteye – hıza ve düşük maliyetli proses çalışmalarına ulaşmasındaki en büyük yardımcı faktörümüz UZAMANLAŞMIŞ personel kadromuzdur.

            Çok yeni kurulmuş olmasına rağmen firmamız, bugüne kadar birçok önemli referansla dayalı çalışmalarda bulunmuştur ve bulunmaya da devam etmeyi hedef olarak ilke edinmiştir.

 

FİRMA ÜRETİM KAPSAMI:

            Kalite Yönetim Sistemi içerisinde; Hücreli Aspiratör, Klima Santralleri, Hijyenik Klima Santrali, Havuz Tipi Nem Alma Santrali, Radyoaktif Filtreli Sığınak Havalandırma, Aksiyel Fan, Isı Geri Kazanım Cihazı, Roof Top Klima Cihazları, Sulu Sistem Filtre, Tek Emişli Aspiratör, Kanal ve Çatı Tipi Aspiratör, Sıcak Hava Apareyleri ve Menfezler firmamızın Ana Üretim Portföyünü oluşturmaktadır.

 

       K   A   L   İ   T   E     P   O   L   İ   T   İ   K   A   M   I  Z

 1. TÜM ÇALIŞANLARIN BİLGİ VE DENEYİMLERİNDEN FAYDALANARAK

 

 1. EĞİTİMLER ÇERÇEVESİNDE KALİTEYİ ve KALİTELİ ÜRETİMİ ARTIRARAK

 

 1. ŞİRKET KAYNAKLARINI VERİMLİ BİR ŞEKİLDE KULLANARAK

 

 1. MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİN TÜMÜNÜ KARŞILAYARAK

 

 1. YASAL MEVZUATLAR ÇERÇEVESİNDE

 

 1. REKABET ORTAMINDAN KOPMADAN

 

 1. HİJENİK ve SAĞLIKLI BİR ORTAMDA

 

 1. ÇEVRE DOSTU KALİTELİ ÜRETİMİ İLKE EDİNEREK

 

 1. İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENİLİLİĞİ İLKELERİNDEN ÖDÜN VERMEDEN

 

 1. SÜREKLİ GELİŞİM VE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINI HEDEF EDİNEREK

 

 1. GÜVENİLİR, KALİTELİ, İKLİMLENDRİME – ASPİRATÖR ve KLİMA SANTRALLERİNDEN

OLUŞAN GENİŞ PORTFÖYLÜ ÜRÜNLERİNİ ÜRETMEYİ VE HİZMET SUNMAYI

     

AMAÇ EDİNMİŞTİR                                                                        

                                                                                                          GENEL MÜDÜR

                                                                                                                e - imza